5 вопросов солистам групп Тартак и ТНМК

5 вопросов от «Зачёта» мы задали лидеру группы «Тартак» во время его выступления в Днепропетровске. О том же спросили Александра Сидоренко (больше известен как Фоззи) из «Танок на майдані Конго». Ответы получились очень разными и порой неожиданными. 

Сашко Положинський ТартакСашко Положинський («Тартак»):

1. Ким ви мріяли бути у дитинстві?

Одна з мрій ─ стати військовим. Навіть навчався деякий час у військовому інтернаті.

2. На кого вчилися?

Поступив на економічну спеціальність. Я вважаю, що економіка дуже цікава. Особливо якщо розглядати її з точки зору не всіх цих формул і підрахунків, а економічних систем, що постійно змінюються. Поступив не відразу.

Після 10-го класу (тоді була ще 10-річна школа) я намагався поступити до університету в іншому місті. Думав чесно пройти вступну кампанію,без хабарів,але помилився. Вийшло так, що всі, хто сидів біля мене і кому я допомагав на іспиті, поступили, а я ─ ні.


3. Чим вам запам’яталися студентські часи?

Я сидів на лекції з вищої математики. Цей предмет я взагалі не любив, бо він був дуже нудним, і я постійно шукав привід, як з нього втекти. Викладачеві потрібна була ганчірка, щоб витерти дошку і я зголосився її принести. Тут моя одногрупниця сказала (тоді якраз йшов дощ), що вона поклала її за вікном, аби та намокла. Ну, викладач і каже: хочеш допомогти ─ витри дошку. І я якось так по-дурному відкривав вікно, що на раму впав карниз. А коли зачиняв, той карниз упав на мене. Всі почали сміятися. Уявляєте, як воно молодому хлопцеві, коли з нього сміється ціла група дівчат? Та я не розгубився і зробив вигляд, що втрачаю свідомість. Упав спочатку на  парту, а потім сповз на стільчик, а з нього − на підлогу. Дівчата почали метушитися, бігати коло мене, а я встав і почав усіх заспокоювати. Сказав, що прикидався. Отак всі посміялися з мене, а я посміявся з усіх. Дурнуватий вийшов жарт. Потім було соромно перед викладачем.

4. Які оцінки найчастіше були у вашій заліковій?

Через те, що спеціальність тоді тільки відкрилася, у нас було багато технічних предметів. А вони зовсім не мали відношення до економіки. Вчитися було нецікаво. Я часто прогулював пари і постійно значився у списках на відрахування. Одного разу вже висів «на волоску» − довелося ходити з батьком до ректора, аби залишили. Ректор у нас був статний чоловік, він показав мені кулака і сказав, що якщо у мене знову будуть проблеми з навчанням, матиму справу з ним. Це була десь середина 2-го курсу. З того часу я  став відмінником. І справа, мабуть, не скільки в тому кулаці, скільки  в тому, що з’явилися нові, цікаві для мене предмети.

5. Ваші побажання та настанови сьогоднішнім студентам, читачам „Зачёта”.

Життя треба проживати не лише поверхнево, а  й заглиблюватися в нього. Тому я б радив поза тим зовнішнім: розвагами, тривогами, позитивними враженнями ─ задумуватися про той самий зміст життя, шукати можливості для повної самореалізації. І головне ─ в будь-якій  ситуації залишатися людьми і не перетворюватися на жлобів, скотів. Ні в якому разі не ставити матеріальне вище духовного, не забувати про екологію та близьких, що нас оточують.

фоззи

«ТНМК» (Фоззи):                         

1. Кем вы мечтали быть в детстве?

Футболистом. Потом резко музыкантом. Других идей не было.

2. На кого вы учились?

Долгая история. Три года отучился на программиста, потому что не поступил на экономиста, потом три года на журналиста, потом ещё пять лет на журналиста в Киеве. 11 лет.

3. Чем вам запомнилось время студенчества?

Я учился на вечернем, дневном и заочном. Обучаясь на дневном, я уже работал на трех работах, так что никаких общежитий не застал. О чем жалею.

4. Какие оценки были в вашей зачётке?

Четверки.

5. Ваши пожелания и напутствия сегодняшним студентам, читателям «Зачёта»

Ловите кураж и сдавайте свои зачеты и экзамены с ним! Из того, что вам рассказывают, ценными знаниями является не более 10%. Выуживайте и запоминайте.

Спрашивали Виктория Будзинская, Диана Максименко


Если вы увидели ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter. Спасибо. Мы ее обязательно исправим!


1 Star2 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...