Тартак відзначили день народження у Дніпропетровську

тартак5-го квітня своє 16-річчя у Дніпропетровську відзначила група «Тартак». Представникам ЗМІ вдалося поспілкуватися з лідером групи Сашком Положинським.

- В Дніпропетровську ми не були вже 3 роки, тому не мало нагоди представити наш новий альбом. Тому на сьогоднішньому концерті ми почнемо з  пісень нового альбому «Сімка», а потім згадаємо і старе. Як правило, я заздалегідь не можу сказати, скільки триватиме наш концерт. Багато що залежить від технічних умов, від публіки, — зізнався Сашко напередодні вистуку.

«Сімка» це  сьомий офіційний альбом групи.

- Коли ми готувались до запису, була ідея зробити два різних альбоми, але ідею другого колектив не підтримав. Той альбом мав бути більш драйвовий, цей вийшов більш ліричний. В роботі вже два роки знаходиться третя пісня з мого сольного альбому. :-) Чесно кажучи, писати лінь. До того ж , ми бачимо як багато хороших українських гуртів зараз просто вмирає. А це значить, що те що ми робимо багатьом людям не потрібне і не цікаве. І тому я не поспішаю, бо не відчуваю, щоб люди дуже хотіли почути новий альбом. Гурту «Тартак» вже 16 років, і за ці роки я дечому навчився, — песимістично додав лідер гурту.

За його словами,  і українській музиці, і альтернативній зараз дуже тяжко.

- З одного боку нас тисне чиста комерція, з іншого боку – зарубіжний шоу-бізнес, з третього – з’явилась купа шоу талантів, у яких якийсь придурок, що не в тему виконує українську народну пісню заробляє більше популярності, ніж справді добрий колектив, що існує понад 20 років. Хай така людина буде цікавою лише один рік, проте все одно, це формує думку про те, що фріком бути дуже вигідно. Всі вирішують, що простіше і крутіше співати чужі пісні та показувати сраку на «Фейсбуці» і робити собі на цьому промоушн. Виходить так, що всяке лайно дуже легко витісняє щось вартісне і дуже багато хороших музикантів не мають можливості працювати. «Тартаку» поки що щастить, ми виживаємо. Допомагають не опустити руки, по-перше, люди, яким дійсно подобається наша творчість. Для мене публіка не ділиться за віком чи ще якимось ознаками, головне це як вони сприймають нашу музику.

У Дніпропетровськ я приїхав на автомобілі, тому що боюся їздити на «Hyundai». Обирав не найкоротші маршрути, а такі, щоб було на що подивитись. Можу зауважити, що останнім часом у Дніпропетровську з’явилось багато нової та не огидної архітектури.


Если вы увидели ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter. Спасибо. Мы ее обязательно исправим!


1 Star2 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...